Барај
Шик комбинации совршени за викенд на -20% попуст!
БЛОГ

Шик комбинации совршени за викенд на -20% попуст!

 

Останаа уште многу малку денови кога ќе може вистински да го искористиме топлото време, па сега е совршен момент да се подготвиме и да уживаме во викендите.

Само за вас, овој викенд креиравме неодолива промоција со која добивате -20% попуст на два или повеќе производи, а попустот се пресметува во кошничка.

Истиот важи до недела, 04-ти октомври, а слободните денови секогаш се толку инспиративни за шопинг.

Направете совршено стилски комбинации со парчињата од новите колекции на нашите брендови и изгледајте шик во канцеларија, на семејниот ручек, интимната прослава или едноставно, прошетката во блискиот парк.

Сега е совршено време за инвестиција во зимска гардероба, па така одберете од неодоливата понуда на јакни, чизми и неодоливи џемпери создадени за студената сезона.

Секако, за сите оние кои се уште сакаат да уживаат во топлото време во куси ракави, погледнете ја понудата на маички кои ќе бидат меѓу омилените и следната топла сезона.

Парчињата од нашите нови колекции се совршен одговор на сите ваши модни дилеми, а оваа есен е прекрасна за возбудливи комбинации!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                 

02.10.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.