Барај
Време е за шопинг: Кул производи од Superdry и Geox по супер цени!
БЛОГ

Време е за шопинг: Кул производи од Superdry и Geox по супер цени!

 

Ако минатата недела ве израдувавме со вашите омилени парчиња од Mango и Timberland, оваа ги издвоивме најшик парчињата од брендовите Superdry и Geox на попуст до неверојатни -50%.

Само оваа недела и само онлајн, по супер цени ќе ви бидат достапни за нарачка некои од вашите омилени производи кои знаеме дека ги обожавате.

Станува збор за некои од најпопуларните производи на брендовите, неверојатно препознатливи и обожувани од стилските момци и девојки, а сега се подостапни од кога и да е.

Без разлика на ситуацијата, стрит стајл парчињата се уште уживаат неверојатна популарност, а дефинитивно, Superdry е еден од омилените кога говориме за овие карактеристики.

Понудата на брендот во склоп на неделните „flash deals“ е полна шик дуксери со нивниот препознатлив принт и натписи, панталони, но и исклучително стилски обувки за надополнување на вашиот целосен изглед.

Кога сме кај квалитетните обувки, постои еден бренд што секогаш има толку неверојатен избор, а уште поважно, ултра удобни модели.

Веројатно погодивте дека станува збор за Geox, чии модели се обожувани ширум светот, а се совршена завршница на секој стајлинг без разлика на пригодата.

Покрај фантастичните обувки, во „flash deals“ акцијата сместивме и неодоливо топли јакни и стилски капути од Geox, во кои знаеме дека префинетите дами ќе се вљубат, а истите се толку совршени за безброј пригоди.

Го одбравте ли вашиот фаворит?

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                       

 

26.10.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.