Барај
Есенските комбинации се незамисливи без овие парчиња: Springfield & Women’secret на -50% попуст!
БЛОГ

Есенските комбинации се незамисливи без овие парчиња: Springfield & Women’secret на -50% попуст!

 

Есента е можеби најубавото годишно време кое со себе секогаш носи предизвици кога се стилските комбинации во прашање.

Секогаш полна магија, истата ни дозволува создавање на безброј слоевити комбинации со кои покрај тоа што ќе изгледаме супер стилски, истовремено ќе се топлиме.

Меѓу омилените парчиња од high street понудата кои девојките и момците ги обожаваат, се најдоа секогаш прекрасните кошули во сина нијанса, полнетите јакни, кожените со крзно, кошула – фустаните како и дуксерите како ултимативни есенски парчиња кај момците.

Сите овие парчиња и многу повеќе ги сместивме во нашата нова ноемвриска промоција „Flash Deals“ во која ќе најдете неодоливи артикли на намалување до -50% со потпис на Springfield и Women’secret.

Во оваа селекција ставивме некои од императивите на есенската гардероба, а она што знаеме дека ќе ве воодушеви се стилските јакни што само сега, имаат супер намалени цени.

Понудата нуди безброј можности за правење комбинации, без разлика дали периодов работите од дома или ви треба стилско парче плус за надоградување на деловните комбинации.

Сега е вистинскиот момент да инвестирате и во џемперите за кои ќе ни бидете благодарни во текот на целата зима, но и за неодоливите модели пижами во кои сонот ќе биде уште поубав.

Ако вашиот плакар е во потрага по некое парче со кое ќе се истакнете оваа сезона, тогаш дефинитивно вреди да ја погледнете нашата селекција на парчиња од секогаш омилените Springfield и Women’secret и да направите онлајн нарачка!

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

03.11.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.