Барај
Викенд промоција: Сите парчиња од новата колекција на супер намалување!
БЛОГ

Викенд промоција: Сите парчиња од новата колекција на супер намалување!

 

Велат, нема ништо подобро од викенд, но ако тој викенд има промоција, тогаш истиот не може да биде поубав!

Веројатно досега ги одбравте вашите фаворити од новите колекциии на нашите брендови, па доколку сè уште ве чекаат во кошничка, она што треба да го знаете е тоа дека само викендов, ќе ги добиете по специјална цена.

Почнувајќи од денес, 06 – ти ноември, па сè до 08 – ми, добивате намалување од -10% на еден и -15% на два или повеќе производи, пресметувајќи го попустот во кошничка.

Колекциите на нашите брендови сезонава се полни со исклучителни парчиња, почнувајќи од материјалите, моделите и секако, неодоливите земјени тонови кои ни се единствено потребни за да уживаме во студената сезона.

Она што е супер кај овие меѓусезонски промоции е тоа што имате можност да си набавите сосема нови и тренди парчиња за сезоната во која уживаме, а сепак, по неодоливи цени.

Сега е вистинско време да вложите и во сите оние класици како џинсот со висок струк, џемперите во кои ќе се топлиме и во најстудените денови, кошулите со кои сакате да оставите впечаток во канцеларија, но и обувките со кои ќе правиме безброј кул комбинации.

Иако се чини дека летните намалувања како штотуку да завршија, сега има нова причина за радост и сосема нови производи што ќе ја одбележат студената и секогаш романтична сезона.

Викендов е совршен и за онлајн нарачка на нова јакна и чизми со кои и оваа зима ќе уживаме во убавините што ни ги нудат планините во зима, но и за елегантно парче чие време допрва ќе дојде.

Фаворитите од новите колекции на нашите брендови ги гледате низ текстот, а целата понуда на овој линк.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                             

 

06.11.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.