Барај
Сезонски промоции во Fashion Group: Ова се парчињата во кои треба да инвестирате!
БЛОГ

Сезонски промоции во Fashion Group: Ова се парчињата во кои треба да инвестирате!

 

Средата и официјално е прогласена за најсреќниот ден од неделата, а оваа, ја правиме уште посреќна со бројните промоции што го означуваат крајот на есента и почетокот на најромантичното годишно време – зимата.

Почнувајќи од денеска, 11-ти ноември, ја прогласуваме сезоната на промоции за отворена, па така, сите парчиња што пропуштивте да си ги набавите, сега се на неодоливо намалување.

Во вашите омилени Timberland, Mango, Levis, Superdry и Springfield од денеска ќе може да си ги купите парчињата што толку ги посакувавте на намалување од -20% и да ја дочекате зимата во супер издание.

Ако се уште не го одбравте совршениот чифт чевли, а знаете дека нема да погрешите ако ги одберете Geox, таму ќе купите еден производ на намалување од -10%, а ќе добиете -20% попуст за две или повеќе парчиња.

Зимата никогаш не е комплетна без модни додатоци, па сега сето она што го ставивте во кошничка со потпис на Parfois, ќе го добиете по супер цени, односно ќе уживате во намалувањето од -10% за еден, -15% за два и -20% за три или повеќе купени производи.

Иако прославувањето на новогодишните празници оваа година ќе изгледа сосема поразлично од она на што сме навикнати, вие никогаш не треба да го загубите празничниот дух и да блеснете во исклучително стилско издание. Веројатно момците знаат дека ова и многу повеќе може да постигнат со парчињата на единствените Hugo Boss каде од денеска, селектирани парчиња се на намалување од -10%, а добивате и -15% за две или повеќе купени парчиња.

Се чини највозбудени за зимата и воопшто, празничната сезона, секогаш се најмалите, па сега е време за топла облека и уживање во студените денови со парчињата на Okaidi каде добивате -20% намалување на вториот, поевтин производ.

Искористете ги сите предности што со себе ги носат сезонските промоции и надополнете го плакарот со идеалните тренди парчиња во кои ќе му се радувате на секој ден пред вас.

Новите колекции на познатите брендови најавија уште една возбудлива модна сезона, а уште повозбудливо е што од денеска, парчињата од истите се на неодоливо намалување.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                             

 

11.11.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.