Барај
Online shopping days: Најубавите есенски парчиња на неодолива промоција!
БЛОГ

Online shopping days: Најубавите есенски парчиња на неодолива промоција!

 

 

Обожавателите на шопингот го уживаат најубавиот период од годината кога секојдневно можат да си ги купат омилените парчиња на намалување како никогаш досега.

За да ви ја разубавиме и оваа недела, од денеска па сè до 26 – ти, само за вас, организиравме online shopping days, а во рамки на промоцијата ќе можете да си го набавите омилениот производ на намалување од -15%, додека за два или повеќе купени ќе добиете -20%.

Во одличната понуда на нашите брендови која секојдневно се зголемува со нови и стилски парчиња, ќе ги пронајдете совршената јакна и чизми како есенцијални парчиња на кои прво помислуваме кога е во прашање студената сезона.

Подеднакво привлечни се и класиците како кошули, фармерки и џемпери со кои никогаш нема да погрешите кога е ваква промоција во прашање, односно, ќе добиете повеќе за помалку од она што некогаш сте го планирале.

Промоцијата важи исклучиво за онлајн нарачки, па така, без разлика каде сте, наполнете ја кошничката со производите во кои се вљубивте изминатиов период и само сега, купете ги по супер цени и заштедете повеќе од кога и да е.

Оваа празнична сезона се чини ќе биде поинаква од сите оние што досега ги паметиме, па сега е совршено време да почнете да се подготвувате и за подароците што ќе им ги испратите на вашите најблиски.

Ако досега трпеливо ги чекавте деновите на неодоливи намалувања, велиме дека истите и официјално се започнати на вашата омилена шопинг дестинација – www.fashiongroupoutlet.mk.

 

*Промоцијата не ги опфаќа производите од актуелното намалување

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                  

24.11.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.