Барај
Најстилските парчиња од Fashion&Friends сега на намалување до -50%!
БЛОГ

Најстилските парчиња од Fashion&Friends сега на намалување до -50%!

 

 

Потрагата по совршено стилските парчиња со кои ќе блеснете во месец декември, завршува тука!

Сакајќи да ви приредиме уште поубава празнична сезона, само за вас, издвоивме некои од најубавите парчиња од вашите омилени брендови од Fashion&Friends кои само овие денови, ќе ги добиете на намалување до -50% само на нашата онлајн продавница www.fashiongroupoutlet.mk. 

Модните ентузијасти веќе започнаа со креирање на нивната листа со шик парчиња за оваа студена сезона, па сега е вистинскиот момент и вие да го сторите тоа. Нема поубав ден од петок за да си го нарачате омилениот капут или фустан што ќе ви доликува неодоливо.

Пронајдете го парчето во кое ќе се вљубите на прв поглед во колекциите на Diesel, Scotch&Soda, Replay, Desigual, Steve Madden, Inuikii, Premiata и нарачајте си го по исклучителна цена во рамки на нашата понуда Flash Deals.

Момците и оваа сезона ги обожуваат производите на Replay и Diesel, па така не пропуштајте ja шансата да го одберете совршениот чифт фармерки или јакната во која ќе се топлите цела зима.

За удобни студени денови во домашни услови во кои се чини и ќе уживаме, одберете лежерен дуксер или топла кошула од понудата на споменатите брендови.

Ниту една зима не е целосна и прекрасна без вистинскиот чифт чизми, па не заборавајте дека токму овие намалувања се совршениот момент да си ги набавите оние што толку многу ви се допаѓаа.

Романтичната страна на зимата доловете ја со неодоливите модели во прекрасни бои на секогаш посакуваниот Guess, а целосниот изглед надополнете го со ултра впечатливите и уникатни чизми на Steve Madden.

Иако поразлична од сите останати, не двоумете се и оваа студена сезона да ја раскажете најубавата модна приказна како што само вие знаете и да уживате во сите оние парчиња што ги посакувавте.

Нарачајте го вашето омилено парче од понудата Flash Deals со потпис на брендовите од Fashion&Friends и дополнително разубавете го прекрасниот петок!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                 

04.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.