Барај
Омилените топли парчиња од Women’secret, Timberland & Replay на намалување до -50%!
БЛОГ

Омилените топли парчиња од Women’secret, Timberland & Replay на намалување до -50%!

 

 

Ви го разубавуваме и овој петок со нашата понуда во рамки на Flash Deals, оваа недела полна производи од вашите омилени Women’secret, Timberland и Replay што се однесуваат на онлајн нарачки, на намалување до -50%.

Ако сè уште не ја пронајдовте совршената јакна за студените зимски денови што се пред нас, само оваа недела, одберете ја од понудата на Timberland и бидете стилски и ултра стоплени оваа сезона.

Се чини дека овие празници ќе ги поминеме дома во исчекување на подобрите денови пред нас, па нема ништо поубаво од инвестиција во неколку чифта пижами во кои ќе го поминете секој еден слободен ден.

Чувството што со себе го носи удобната облека е навистина неверојатно, па воопшто не двоумете се и одберете модели од понудата на Women’secret каде ќе најдете парчиња изработени од најубавите материјали што некогаш сте ги почувствувале.

Во исчекување на снегот што со себе носи една посебна магија, намалувањата се најдобар момент за нови Timberland чизми како ултимативен чифт обувки што секој треба да го има во својот плакар.

Токму тие се дополнувањето што и треба на секоја ваша зимска комбинација, секогаш толку топли и соодветни за прошетка на планина или уживање во снегот со вашите најмили.

Зимската сезона со себе носи раскошна понуда на бои, но кафената дефинитивно останува на пиедестал кога е изборот на чевли во прашање. Комбинацијата со акцент на чевлите, надополнете ја со топол џемпер со детали кои неодоливо потсетуваат на празничната сезона, но и модни додатоци како капа и шал, подеднакво топли и зимски.

Одберете некое од парчињата што се најдоа на листата на сите модни ентузијасти, а со оглед на одличните цени што ви ги нудиме овојпат, истите предизвикаа огромен интерес, па побрзајте и уште денеска направете ја вашата онлајн нарачка.

Петокот со себе носи посебно добро расположение, па зошто да не го направите уште поубав со само еден клик на www.fashiongroupoutlet.mk.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

11.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.