Барај
Online Festive Days: Најубавите подароци за вас и најблиските на -20% намалување!
БЛОГ

Online Festive Days: Најубавите подароци за вас и најблиските на -20% намалување!

 

 

На половина од месец декември и уште поблиску до најубавиот период од годината, време е да почнете да размислувате што ќе си подарите себе и на најблиските во време кога малото внимание значи многу.

За да ви ја олесниме потрагата по совршените подароци, искористете ги придобивките од онлајн промоцијата на Fashion Group во чии рамки добивате намалување од -20% на производите од колекцијата есен – зима на познатите брендови.

Истата важи само за нарачки направени онлајн, а попустот се пресметува во кошничка во времетраење од два дена, односно 15 – ти и 16 – ти декември.

Нема ништо поубаво од пронаоѓање на соодветниот подарок и чувството дека истиот е како создаден за оној на кого прво помисливте. Понудата на брендовите на Fashion Group оваа сезона е и повеќе од исклучителна, па не се сомневаме дека во нивните колекции ќе го пронајдете токму она што си го замисливте.

По можеби најдолгата година зад нас, време е за сосема позитивни мисли и празнично уживање, додека одбирате подарок за вас или пак за некој што ви е особено драг.

Доколку сте од оние што сакаат да го избегнат метежот или едноставно, не се вљубени во прошетките низ продавници, со само еден клик, добијте го она што го посакувате, овој пат, во совршено изработена празнична кутија.

Израдувајте ги вашите најмили со парче од новата колекција на Окаиди во која дизајнерите овојпат сместија неодоливи празнични фустанчиња, кошулки, јакни и модни додатоци во кои ќе се вљубите на прв поглед. За останатите, тука е понудата на најубавите топли парчиња за оваа сезона со потпис на Mango, Guess, Springfield, но и најбавиот накит и модни додатоци од секогаш уникатните Parfois.

Момците и овојпат без размислување одбираат парчиња од понудата на брендовите на Fashion&Friends, но уживаат и во парчињата на Timberland, Geox и Superdry.

Овие два дена се совршен момент за избор на сите оние подароци за кои толку многу размислувавте, само сега, на намалување до -20% во рамки на Online Festive Days понудата на Fashion Group.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

15.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.