Барај
Ова се парчињата што не смеете да ги пропуштите на празничното намалување!
БЛОГ

Ова се парчињата што не смеете да ги пропуштите на празничното намалување!

 

 

Сакајќи што е можно повеќе да ви ја доближиме празничната магија во овие последни денови од месец декември, само за вас, секојдневно ја надополнуваме листата на брендови и кул парчиња во рамки на празничното намалување.

За сите вљубени во брендовите како Spingfield и Mango, со задоволство ве известуваме дека дел од нивните производи од оваа недела се достапни на намалување од -50% во рамки на нашата онлајн промоција Flash Deals.

Само сега, по неодолива цена може да си ја нарачате вашата омилена јакна од Springfield, но и сите оние џемпери и дуксери со кои ќе ги уживате студените денови.

Дамите пак, веруваме дека нема да им одолеат на исклучително шик чизмите од Mango, но и на сите останати парчиња со кои ние направивме неколку комбинации за да ви ја олесниме потрагата по кул стајлинг за празниците.

Воопшто не двоумете се, бидејќи топлите денови ќе дојдат побрзо одошто очекувавте, па одберете ја омилената стилска кошула на куси ракави или пак комбинезонот во кој се вљубивте и освежете го плакарот во пресрет на топлата сезона што сите ја обожаваме.

Покрај Flash Deals, стартуваме и со супер намалување на производите на брендовите Geox, Parfois и Okaidi, во кои секој обожавател на уникатните парчиња ќе го најде својот фаворит, онлајн и во продавниците на брендовите.

Сите парчиња за кои говориме денеска се во ограничени количини, па побрзајте и направете ја вашата онлајн нарачка оваа среќна среда, но и израдувајте некого во пресрет на најубавиот празничен период од годината.

Оваа зима, создадете совршена хармонија од софистицираност и удобност во вашиот плакар со шик парчињата од брендовите на Fashion Group, а на овој линк, го имате дефинитивно најдобриот избор за тоа!

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                 

 

23.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.