Барај
Парчињата што толку ги посакувавте на -70% намалување!
БЛОГ

Парчињата што толку ги посакувавте на -70% намалување!

Само овој понеделник во онлајн продавницата на Fashion Group

 

 

Веројатно не постои поубав ден од понеделник за шопинг! Иако можеби ќе си речете дека тоа не е вистинскиот начин на кој треба да ја почнете неделата, она што ќе го прочитате следно ќе ве натера да ја промените одлуката!

Сите ваши омилени парчиња во рамки на онлајн промоцијата Flash Deals на Fashion Group, денеска се на неодоливо намалување до -70%, па не постои поубав ден за селектирање на производи за во кошничка.

Само за вас, стартува неверојатно намалување на стилските парчиња од селектирани брендови меѓу кои и Mango, Parfois, Springfield, Levi’s, Timberland, Replay, Geox и мултибрендот Fashion&Friends, а истото се однесува само на онлајн нарачки.

Овие намалувања се совршен момент да си ги набавите сите оние парчиња што толку ги посакувавте, а ова е и идеалното време кога за помалку, ќе добиете повеќе.

Само денес, по неверојатна цена нарачајте си ги омилените фармерки од Levi’s како една од најдобрите модни инвестиции, но не двоумете се и подгответе се за новата сезона што доаѓа, со шик обувките од Geox и Timberland.

Разубавете ги сите ваши комбинации на кои допрва ќе им се воодушевуваме со уникатниот и секогаш специфичен накит од Parfois, а бидете и супер стилски до крајот на студената сезона со одличните модели јакни на Springfield, по исклучително добри цени.

Празниците ќе ги уживаме за само неколку дена, па доколку изумивте да го купите совршениот подарок за некој од вашите најблиски, сè уште имате време да го направите тоа и да ги израдувате за време на најмагичните денови.

Во рамки на Flash Deals овој, последен понеделник од годината, ќе ги забележите и производите од секогаш посакуваниот Replay, па не размислувајте доколку ја видите вашата омилена кошула или здолниште, бидејќи залихите се трошат исклучително брзо.

Да го заокружиме месец декември и годината со одличен онлајн шопинг на сите оние парчиња на кои постојано им се враќавме, само денеска, по супер цени!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

 

 

 

 

 

 

28.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.