Барај
Одбери го совршениот подарок за тебе и најблиските од нашата стилска листа!
БЛОГ

Одбери го совршениот подарок за тебе и најблиските од нашата стилска листа!

 

 

Иако на само неколку дена од почетокот на Новата година, сè уште имате можност за шопинг во последен момент, па денеска ве потсетуваме на важноста на подарувањето со неколку листи со производи кои знаеме дека ќе ви се допаднат.

За да ви ја олесниме потрагата по идеалниот подарок, направивме три листи со подароци до 1.000, 3.000 и 5.000 денари, а во истите ќе најдете парчиња од нашите брендови за кои мислиме дека се сосема соодветни за некому на идеален начин да му ги честитате празниците.

Со оглед на тоа каква ни беше годината што конечно изминува, нема поубаво нешто од тоа да ги изненадите најблиските со мало внимание кое некогаш толку многу значи.

За сите направени онлајн нарачки за време на празниците, подарокот што ќе го одберете за себе или некој од вашето семејство, ќе го добиете во совршено дизајнирана кутија која дополнително ја „разгорува“ празничната магија.

Ако сè уште не го направивте вистинскиот избор за подарок, денеска е неодолив ден за тоа. Од листите, одберете си го и подарокот за себе, бидејќи истиот, сосема го заслуживте.

*Подароци до 1.000 денари 

Без разлика на карактерот на вашите најблиски, од листите ќе можете да одберете топли зимски додатоци, неодолив накит, фустан за вашата најмила, дуксер или торба за момчето, но и долна облека со која кога се нашите брендови во прашање, никогаш не можете да погрешите.

Не двоумете се и израдувајте ја вашата мајка со топла прекривка од Women’Secret како една од најбараните во текот на зимските месеци, а не заборавајте го и вашиот татко и подарете му некој стилски џемпер или совршено топли папучи за уживање во зимата.

*Подароци до 3.000 денари

Чантите од Mango и паричните од Guess се едноставно идеални ако сакате да ја израдувате пријателката што толку многу ви значи, а часовникот од Parfois неодолив начин да му кажете некому дека времето што допрва доаѓа, ќе биде поубаво од кое и да е.

Без разлика што и да одберете од нашите листи на подароци, погрижете се оваа година да им подарите дури и мало внимание на сите оние што ги сакате, за прекрасен крај на годината со која едвај чекаме да се збогуваме.

*Подароци до 5.000 денари

Сите подароци со само еден клик одберете ги на нашите листи од 1.000, 3.000 и 5.000 денари.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                 

29.12.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.