Барај
Парчињата што не смеете да ги пропуштите на последното намалување!
БЛОГ

Парчињата што не смеете да ги пропуштите на последното намалување!

 

 

Месец февруари е прекрасен по многу работи – истиот е речиси предвесник на пролетта, пократок е од кој и да е и во истиот се случуваат најголемите намалувања што можете да ги замислите.

Доколку поради некои причини не си ги набавивте омилените парчиња на досегашните попусти, овие денови се совршени за истото, бидејќи се случуваат последните намалувања кога можете да си купите бројни стилски парчиња по цени какви што не можете да замислите.

Денеска, ве потсетуваме на најубавите последни парчиња од нашите брендови, за кои вреди да одвоите малку време и да ги посетите нашите продавници или пак да си направите онлајн нарачка.

Она што треба да го знаете е дека залихите се трошат ултра брзо, а парчињата се и повеќе од вредни за инвестиција.

Во време кога уживаме во убавината на новите колекции, сосема соодветно е да си ги набавиме сите парчиња што толку ги сакавме и на последното намалување и во супер стил да ја испратиме зимата.

Почнувајќи од јакни и шик капути, па се до стилски кошули и костими совршени за првите денови од пролетта, парчињата со кои ја завршуваме оваа сезона на намалувања, се едноставно нешто што секој треба да го има во плакарот.

Оваа сезона, инвестирајте во вистинските класици за кои подоцна ќе ни се заблагодарите и направете безброј комбинации во кои знаеме дека ќе се чувствувате ултра шик.

Не заборавајте ниту на обувките и омилените чизми во кои сè уште имаме време да уживаме, но набавете си и чифт патики или потпетици за најубавите топли денови што допрва доаѓаат.

Во продолжение, направивме интересна листа на парчиња што не смеете да ги пропуштите, па денеска одвојте време за себе и направете си супер шопинг каков што долго време сакавте!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                             

16.02.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.