Барај
Чантите што оваа сезона се на сечија листа на желби!
БЛОГ

Чантите што оваа сезона се на сечија листа на желби!

 

 

Ако сте фан на социјалните мрежи и обожавате во текот на денот барем еднаш да се инспирирате од вашите омилени инфлуенсерки, веројатно знаете дека чантите во боја се едни од омилените оваа сезона.

 

Секако, за сите дами кои секогаш сакаат нешто посуптилно и се од оние кои не експериментираат со својот стил, нашите брендови подготвија кул сламени модели со кожени додатоци, но и супер елегантни, овојпат, прикажани во интересни форми.

 

Новата сезона секогаш со себе носи и нови предизвици, а едни од омилените се оние во комбинирањето на стилски парчиња, особено кога се во прашање модните додатоци.

 

Чантите оваа сезона доаѓаат во сите бои и форми, па без разлика на вашиот стил, нашите брендови нудат сериозна понуда на модели од кои секој ќе си го најде својот фаворит.

 

За оние кои секогаш бираат елеганција пред сè, тука се повторно оние модели со синџир кои можете да ги носите и со вашите стилски комбинации за во канцеларија, но без проблем и со омилениот дуксер и капут, бидејќи оваа сезона, сè е дозволено.

 

Сите модели што денеска ги издвоивме за вас, совршено ќе се вклопат во секоја ваша пролетна комбинација, бидејќи секоја со себе носи посебен шарм и приказна со себе.

 

Девојките овие денови го преплавија Инстаграм со колоритните мини чанти од Parfois кои го најдоа своето место во нивните шик комбинации, а истите можете да ги најдете онлајн и во продавниците на брендот во интензивна зелена, жолта и розова нијанса.

 

Без разлика на тоа која торба ќе ја одберете, обидете се истата да ја комбинирате со вашите уникатни стајлинзи и секогаш да блеснете на посебен начин.

 

По сите оние класици што ја одбележаа студената сезона, сега е време да експериментирате со боите и моделите кои секогаш внесуваат свежина во вашите комбинации.

 

Сите чанти од понудата на нашите брендови можете да ја погледнете на следниот линк, или во продавниците на брендовите.

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

15.04.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.