Барај
Вашите омилени парчиња сега на сезонско намалување во Fashion Group!
БЛОГ

Вашите омилени парчиња сега на сезонско намалување во Fashion Group!

 

 

Летната сезона само што започна, а веќе од денеска можете да си ги набавите омилените парчиња за уживање во топлите денови на одличното сезонско намалување онлајн и во продавниците на брендовите на Fashion Group.

 

Покрај новите парчиња што постојано ги полнат полиците на брендовите, повеќе од одлична е и понудата во рамки на сезонското намалување до -30%, а од каде знаеме дека ќе ги најдете вашите фаворити.

 

Големите сезонски намалувања се совршена прилика да ја разгледате вашата гардероба за да видите што сè ви недостасува за правење на најдобрите летни комбинации и истите парчиња да си ги набавите по одлични цени.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Токму на овие намалувања ќе ги најдете можеби најголемите класици за вашата гардероба, но и сите оние тренди парчиња што се омилени оваа сезона.

 

Сега е совршено време да го најдете костимот за капење со кој ќе ги поминете лежерните денови на плажа, романтичниот фустан за долгите вечерни прошетки, поло маичките во сите бои со кои ќе уживате секој работен ден, но и обувките во кои летото ќе биде поубаво.

 

Како и секогаш, така и овојпат, во промоциите само за вас ги сместивме најубавите парчиња од колекциите пролет-лето, во чии рамки добивате неверојатни -30% намалување на селектирани производи.

 

Овојпат, без двоумење, во кошничката можете да ги ставите и омилените производи на вашите најмили, бидејќи од денеска стартува и промоцијата во најслаткиот бренд Окаиди, но и да ги посетите продавниците на брендот за исклучително богата понуда.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Летото секогаш важи за една од омилените сезони, па сега е совршено време да ги искористите сезонските намалувања за да ги направите најдобрите комбинации со ултра стилски комбинации и да бидете подготвени за секој топол ден.

Сите производи од понудата на сезонското намалување ги гледате на следниот линк, но и во продавниците на нашите брендови.

 

 

24.06.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.