Барај
Викенд шопинг во Fashion Group: Дополнителни -10% на сè!
БЛОГ

Викенд шопинг во Fashion Group: Дополнителни -10% на сè!

 

Петокот речиси и да не може да биде поубав! Од денеска, па сè до недела, онлајн и во продавниците на Fashion Group започнува неодолива промоција во чии рамки добивате дополнителни -10% намалување на производите со веќе намалени цени, но и на селектирани артикли што не се на промоција.

 

Намалувањето и овојпат се пресметува во кошничка за онлајн нарачките, како и на каса за шопингот во продавниците на нашите брендови.

Промоцијата се однесува и на брендот со најслатките производи во групацијата, Окаиди, каде овој викенд ќе ги најдете најудобните парчиња за вашите најмили за безгрижно уживање во долгото и топло лето.

 

 

 

 

 

 

 

 

Викендот е дефинитивно време кога целосно треба да се посветите себеси и на семејството, па ова е одличен начин да си дозволите вистинско уживање во текот на слободните денови.

 

Почетокот на месец јули е совршен момент за планирање на годишниот одмор, а овие денови, повеќе од потребно е да си ги направите сите комбинации во кои ќе ги создадете најубавите спомени, но и да го одберете совршениот костим за капење за целосно уживање во летото.

 

Стартот на летото донесе вистински колорит во новите колекции на брендовите, па сега е вистинско време да се збогуваме со сите темни нијанси и да уживаме во палетата на светли бои во текот на сите топли денови.

Топлата сезона секогаш потсетува на безгрижни и позитивни моменти, па повеќе од потребно е и комбинациите да ни бидат такви, а сега ги имате сите можности на избор со новите колекции на брендовите на Fashion Group и одличната промоција овој викенд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Искористете ја истата за дополнително да го истакнете вашиот шик стил и надополнете го плакарот со сите оние парчиња што секогаш ги посакувавте.

 

Уживајте во топлите денови и само сега, по супер цени одберете ги омилените парчиња за деловните и лежерните комбинации за супер ефектен изглед оваа сезона.

 

Сите стилски парчиња ве чекаат онлајн и во продавниците на брендовите на Fashion Group!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.07.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.