Барај
Сезонско намалување во Superdry: Сите омилени парчиња до -50%!
БЛОГ

Сезонско намалување во Superdry: Сите омилени парчиња до -50%!

 

Почетокот на сезонските намалувања со себе секогаш носи една посебна возбуда, а особено кога дел од истите се парчињата од вашите омилени брендови.

 

Ако оваа сезона ги барате совршените маички на куси ракави, но и сакате навреме да се подготвите за следната сезона и да ги набавите најстилските дуксери и јакни, од денеска, во Superdry почнува сезонското намалување до -50%.

 

Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалувањето во нашата онлајн продавница.

 

 

 

 

 

 

 

Првиот ден од сезонското намалување во Superdry со себе донесе голем број на кул парчиња што момците секогаш ги обожаваат, а само сега, ги добиваат по одлични цени.

 

Иако ќе помислите дека можеби е рано да се подготвите за студените денови што доаѓаат, имајте на ум дека парчињата на Superdry секогаш се едни од омилените и моделите ги снемува од полиците со исклучителна брзина.

 

Во одличната понуда на брендот овојпат се и обувките и останатите модни додатоци како ранци и торби за кои се чини е совршено време да си ги набавите и да се подготвите за супер викенд или пак годишен одмор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Во ниту еден момент не заборавајте ниту на ултра стилските фустанчиња со потпис на брендот како ултимативен хит што девојките го одбираат сезонава за на плажа.

 

Кога сме кај плажа, брендот и оваа сезона нуди супер интересни модели на костими за капење кои важат за едни од омилените благодарение на исклучителниот квалитет на материјалите и интересните модели.

 

Овој вторник е како создаден за шопинг на вашите омилени производи од Superdry, а истите можете да ги погледнете и онлајн и да си направите супер нарачка!

 

06.07.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.