Барај
Бели парчиња до 2.000 ден. за уживање цело лето
БЛОГ

Бели парчиња до 2.000 ден. за уживање цело лето

 

Има ли подобра комбинација од сезонското намалување и уживање во летото во парчиња во најубавите нијанси што можете да си ги замислите? Секако дека нема!

 

Денеска издвоивме некои од нашите најголеми фаворити во бела нијанса, дел од понудата на сезонското намалување, а дел од новата колекција, чија цена не надминува 2.000 денари.

Станува збор за неодоливо шармантни и лежерни фустанчиња, романтични кошули, здолништа со интересен крој, но и памучни маички за сите оние денови кога сакате да одмарате.

Парчињата во бела нијанса дефинитивно се олицетворение на летото, а не постои дама на која тие не и прилегаат добро.

Без разлика дали се работи за вашите комбинации за на работа или пак за оние опуштените денови, белата боја секогаш е избор број еден.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ако на истите им ги додадете одличните цени кои се актуелни во моментов, тогаш дефинитивно имате целосен пакет.

Белите парчиња се омилени и по тоа што многу лесно можат да се комбинираат со било која друга боја, па така, без проблем одберете обувки во некоја автентична боја и многу накит како нешто омилено во лето.

Кое парче и да го одберете, мора да знаете дека во секој момент ќе изгледате неверојатно привлечно, бидејќи токму белата боја е онаа што ќе остави најголем впечаток каде и да се појавите.

 

 

 

Низ фотографиите во текстот ќе најдете прекрасни модели во кои знаеме дека ќе сакате да го поминете секој преостанат ден од летото.

 

 

 

14.07.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.