Барај
20 стилски парчиња поради кои едвај ја чекаме есента!
БЛОГ

20 стилски парчиња поради кои едвај ја чекаме есента!

 

Иако летото сè уште е во полн ек, никогаш не е прерано за да се подготвиме за новата сезона што доаѓа.

 

Новите колекции на нашите брендови донесоа исклучително добри парчиња со кои ќе блеснеме во првите денови од есента, а кои се сосема доволни за да изгледаме шик и цела зима.

 

 

Дел од нив понудија неверојатно едноставни парчиња со кои можете да правите безброј комбинации, а дел ултра тренди и уникатни за сите оние со специфичен вкус.

 

 

 

 

Она што останува за вас, е да направите добар шопинг во продавниците на нашите брендови и да почнете со освежување на плакарот. Време е да ги подготвите и сите оние комбинации со кои во неверојатен стил ќе ја дочекате есента и ќе уживате во одличните температури.

 

 

Во студената сезона што доаѓа, девојките ќе ги обожаваат впечатливите палта во интензивни бои, комплетите со здолниште во иста нијанса, рок чизмите кои секогаш се вистинска класика, мантилите и јакните со интересен принт, како и фустаните со ретро принт за секоја посебна пригода.

 

Момците пак, за сите лежерни пригоди ќе одбираат шик дуксери во јаки бои, џемпери во пруги кои секогаш се вистинска класика, но и јакни и елеци во неодоливо есенски бои.

Во продолжение, погледнете го нашиот избор од 20 модели кои се чини често ќе ги гледаме во студената сезона што доаѓа, а за многу повеќе нови колекции, посетете ги продавниците на нашите брендови или разгледајте онлајн.

 

 

 

 

 

 

 

05.08.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.