Барај
Неодоливо намалување за 17 -тиот роденден на омилениот Hugo Boss
БЛОГ

Неодоливо намалување за 17 -тиот роденден на омилениот Hugo Boss

 

Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им се заблагодариме за целата доверба, денеска и утре имате можност да добиете намалување од -20% по повод роденденот на брендот.

 

Намалувањето се однесува на сите парчиња од колекцијата есен/зима 2021 кои можете да ги видите на следниов линк и да си одберете од исклучително стилските производи кои дополнително ќе ви ја разубават есента.

 

Познат по уникатните и секогаш впечатливи парчиња, Hugo Boss остава печат и оваа студена сезона со новата колекција полна стилизирани капути, џемпери за секоја шик пригода, костими за сите оние важни состаноци, но и тренерки и јакни за уживање во слободните денови.

 

Кога размислуваме за современите икони на софистицираниот стил, на ум дефинитивно први ни доаѓаат момците кои се вљубени во парчињата на Hugo Boss, а така ќе биде и оваа, но и многу други сезони кога новите колекции само ќе стануваат подобри.

Токму поради тоа, сега е време да инвестирате во нивните класици и да ги набавите по супер цени, за да уживате во истите уште многу сезони понатаму. Она што знаеме дека ќе ги израдува дамите е тоа што како заштитно лице на новата колекција за студената сезона се појавува неодоливиот актер Крис Хемсворт, кој на најдобар можен начин ја претставува колекцијата.

Истата е сосема соодветна доколку го барате вистинскиот подарок за партнерот, но и за некој драг во вашиот живот за чиј стил ќе се согласите дека е и повеќе од исклучителна.

Овој четврток е како создаден за шопинг во Hugo Boss по одлични роденденски цени!

 

09.09.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.