Барај
Јакните што познатите девојки ги одобрија за студената сезона!
БЛОГ

Јакните што познатите девојки ги одобрија за студената сезона!

 

Новите колекции на брендовите на Fashion Group донесоа свежина како никогаш досега, полни шармантни парчиња кои девојките веќе подолго време ги комбинираат на уникатен начин.

 

Со оглед на тоа што се ближи студената сезона, првото парче на кое воопшто помислуваме се топлите јакни, кои истовремено се шик, но и сосема доволни да поминеме квалитетно време надвор.

Оваа сезона, се чини девојките повторно ги обожуваат оние во интересни нијанси, суптилно зашиени со некој кул дезен, но и оние кои секогаш претставуваат вистинска инвестиција како кожените обложени со топол материјал или оние полнетите.

Девојките ги комбинираат буквално со сè, почнувајќи од плетени фустани, фармерки и џемпери на пруги, но и впечатливи парчиња создадени за вечерните излегувања.

Речиси секој еден од овие модели на големо ја освои женската публика, а на вас останува единствено да го одберете својот фаворит и да уживате во убавините што со себе ги носи зимата.

Ако сè уште не го одбравте вашиот омилен модел, овој понеделник е совршен за шопинг!

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

18.10.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.