Барај
Среда е за шопинг во Timberland: -20% на цела колекција!
БЛОГ

Среда е за шопинг во Timberland: -20% на цела колекција!

 

Доколку ви требаше нешто дополнително за да ви го подобри расположението оваа среда, тогаш имаме супер информација за вас!

 

 

Жолта среда во Timberland - тоа значи -20% намалување на сите парчиња од брендот, создадени за уживање во текот на целата сезона. Само денеска, набавете си ги омилените дуксери и јакни по неодоливи цени, а секако, не заборавајте ниту на најстилските обувки со потпис на омилениот бренд.

 

 

Уживајте во сите студени денови што доаѓаат одбирајќи некои од моделите на добро познатите Timberland чизми и комбинирајте ги со топлите јакни и елеци од брендот.

Одберете од познатите класици или пак од некои од новите модели што момците и девојките од новите генерации ги обожаваат!

Само денес, создадете си комбинации за текот на целата студена сезона, по супер цени што не смеете да ги пропуштите.

 

 

 

 

 

 
10.11.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.