Барај
Fashion&Friends: Уште повеќе брендови за уште постилски денови!
БЛОГ

Fashion&Friends: Уште повеќе брендови за уште постилски денови!

 

Кон крајот на годината, веројатно секој од нас е во потрага по совршената комбинација за празниците, без разлика како и каде ќе ги поминеме истите.

 

 

Она со што денеска ве радуваме, е информацијата дека на вашата омилена продавница Fashion&Friends ѝ се приклучија сосема нови брендови, подеднакво стилски и совршени како и сите останати во истата.

Станува збор за светски познатите, Lyle&Scott, Trussardi Jeans, Just Cavalli и Camper, во чии колекции ќе најдете постилски парчиња од кога и да е.

Сосема навреме за супер комбинации за празниците, овие светски познати брендови доаѓаат во нашите продавници во Сити Мол и Ист Гејт, со многу шик парчиња кои знаеме дека ќе ги обожавате.

Имено, станува збор за некои од омилените брендови на девојките и момците ширум светот, со парчиња во колекциите кои се како создадени за бројни пригоди, без разлика дали станува збор за секојдневните комбинации, посебни прилики, празнични прослави и што уште не.

Денеска, за вас ги издвоивме најубавите парчиња кои се љубов на прв поглед, а истите можете да ги најдете во продавниците на Fashion&Friends и онлајн!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
15.12.2021.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.