Барај
Цел март промотивни кодови за онлајн потрошувачите на Fashion Group!
БЛОГ

Цел март промотивни кодови за онлајн потрошувачите на Fashion Group!

 

 

Месец март е месец на убавите нешта, новите почетоци, пристигнувањето на топлите денови, а со тоа секогаш и прочистувањето на плакарот и негово целосно обновување!

 

 

За да не мислите дека ние веќе не ја направивме нашата шопинг листа, а со самото тоа помогнавме и во креирањето на вашата, од денеска, први март, лансираме нова кампања со наслов „Колку повеќе купуваш, толку повеќе добиваш“ за сите наши онлајн купувачи.

Имено, промотивната кампања на Fashion Group ќе се случува цел месец март, а се состои во тоа што секој еден онлајн купувач што ќе направи нарачки во износ од над 30.000 денари во текот на овој месец, добива промотивен код за -10% намалување, додека секој оној што ќе направи нарачка во износ од над 60.000 денари, добива промотивен код од -15% намалување.

 

 

Со самото тоа, колку повеќе купувате, толку повеќе добивате и се снабдувате со супер шик парчиња од новите колекции со кои ќе можете да правите комбинации во текот на целата нова сезона пред нас.

Бидете единствени и набавете си ги сите бестселери за оваа пролет, почнувајќи од најстилските капутчиња, чевлите со кои ја отвораме новата сезона, чантите во сите бои што толку ги обожувавте, очилата за сонце за нови селфи фотографии, но и сиот оној накит со кој се замисливте себеси.

 

 

 

Сега е полесно од кога и да е, да не морате да одолеете на сите стилски парчиња од вашите омилени брендови токму благодарение на оваа промоција, со која инвестирате во толку многу нови парчиња.

Иако можеби сè уште е рано за новата пролетна сезона, веќе сите трендови се кристално јасни, а секое едно парче што ќе ја одбележи сезоната можете да го пронајдете во нашите нови колекции.

На следниов линк, погледнете ги сите производи од нашите брендови и полека почнете да ги ставате во кошничка сите омилени со единствената разлика што сега, можете да си ги купите сите, за код со супер попуст што можете да го искористите до 30.04.2022 година.

 

 
 

 

01.03.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.