Барај
Пролетните трендови низ 20 шик модели
БЛОГ

Пролетните трендови низ 20 шик модели

 

 

Месец март отсекогаш потсетувал на првите зраци на пролетта, иако понекогаш знае да биде супер студен и со пониски температури од очекуваните.

 

 

Без разлика, она што е и повеќе од сигурно е тоа дека многу наскоро, ќе уживаме во сонцето и вистинската пролет која со себе секогаш носи толку многу позитивни работи.

Пролетта секогаш е предвесник на многуте нови трендови што девојките ќе ги обожаваат во новата сезона, па така е и овој пат, посочувајќи ги некои од омилените парчиња што ќе ги гледаме низ улиците.

 

 

Она на што особено се радуваме е тоа што токму новите трендови можете да ги видите прикажани преку парчињата од колекциите на нашите брендови, а денеска направивме шик селекција од 20 парчиња во кои девојките се вљубија.

Во потрага по најстилските парчиња, девојките веќе уживаат во комбинирањето на романтичните кошулки, кусите здолништа од интересен материјал, патиките во стилски нијанси, чантите во неутрални палети на бои, накитот со пролетни детали, чевлите и фустаните во неодоливи нијанси...

 

 

 

Од она што можеме да го видиме досега, брендовите дефинитивно најавуваат опуштена и романтична пролет, секогаш со акцент на сопствениот стил и вашата креативност кога е комбинирањето во прашање.

Нашите брендови ви нудат неодолива палета на производи, секогаш толку разновидна за секој да може да го најде сопствениот стил во нивната понуда.

Оваа пролет, целосно препуштете ѝ се на вашата имагинација и комбинирајте похрабро од кога и да е и уживајте додавајќи храбри парчиња накит, облека за која никогаш не помисливте дека добро ќе ви стои, чанти изработени од шик материјали кои се љубов на прв поглед... 

При изборот на омилените летни парчиња со кои ќе ги освежите вашите комбинации, никогаш не заборавајте дека на прво место е тоа како вие се чувствувате во тие парчиња и каква приказна ќе раскажете, па обидете се да бидат полежерни од кога и да е за целосно уживање во најубавото годишно време!

Низ текстот, погледнете ги нашите омилени 20 модели со кои веќе почнавме да правиме шик пролетни комбинации!

 

 
 

 

 

 

 

 

03.03.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.