Барај
Блеснете за Нова година!
БЛОГ

Блеснете за Нова година!

Во екот на новогодишните прослави, секогаш нѝ се потребни стилски парчиња во кои ќе блеснеме на забавите што едвај ги чекавме.

Годинава дотерувањето е полесно од кога и да е, благодарение на „Party Look“ колекцијата во која ги сместивме сите потребни парчиња со кои ќе се издвоите од толпата.

          MANGO здолниште - Од 3.990 ден. на 2.390 ден. 


MANGO кошула - Од 2.490 ден. на 1.990 ден.

 

 

Она што е уште подобро е тоа што сите парчиња можете да ги нарачате од удобноста на вашиот дом преку нашата онлајн страна, а вие целосно да се посветите на себеси.

Без разлика на тоа како сакате да изгледате, во нашата понуда ќе најдете безброј комбинации составени од тренди парчиња соодветни за сечиј вкус и пригода.

 MANGO здолниште - Од 1.990 ден. на 1.590 ден. 


GUESS чанта - Од 5.190 ден. на 4.190 ден.

 

Не заборавајте и на големото сезонско намаление до -50 % на најголемиот дел од нашите производи, а сите блескави и неодоливи парчиња можете да ги погледнете веднаш на нашата онлајн страна и да ги нарачате за само неколку минути.

Оваа година отстапете од класичните комбинации и одберете парчиња во кои ќе се истакнете, а тоа ќе ви го овозможи големиот избор на впечатливи блузи и фустани со светки кои конечно се искачија на пиедесталот оваа празнична сезона.  

Покрај огромниот избор на ИТ парчиња во нашата колекција ќе пронајдете и голем број на модни додатоци што се подеднакво важни за целосниот изглед како и основните парчиња, а боите се неодоливи.

Комплетирајте го изгледот со впечатливи потпетици или шик чизми кои се дел од понудата на голем дел од нашите брендови, а секогаш се парче во кое вреди да се инвестира.MANGO високи чизми - 9.990 ден.


MANGO високи потпетици - Од 2.490 ден. на 1.690 ден.

                                                                                           

За време на празничната сезона нема ништо поубаво од дарувањето, па токму сега е вистинско време да го одберете совршениот подарок за него или за неа од нашите колекции „Gifts for her“ и „Gifts for him“.

                              

Доколку сè уште не сте ја симнале и нашата мобилна апликација, направете го тоа уште веднаш за секоја следна нарачка да биде уште подостапна за вас.

Ве чекаме онлајн!   


Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup на следните линкови:

                                

24.12.2019.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.