Барај
Девојките ова лето ги обожаваат новите Hugo парчиња!
БЛОГ

Девојките ова лето ги обожаваат новите Hugo парчиња!

 

Ви треба некое супер шик парче кое истовремено е толку елегантно, изработено од најдобрите материјали и неодоливо тренди? Тогаш, ве водиме во продавницата на Hugo во Ист Гејт Мол каде ќе ја најдеме новата женска колекција на брендот која девојките толку многу ја посакуваа и конечно ја дочекаа.

 

 

 

Создадени од најдобрите, навидум толку едноставни, но со неодолива приказна во себе, парчињата на новиот омилен бренд на девојките се како создадени за уживање во секоја сезона.

Обожувани од некои од најпознатите дами во светот меѓу кои и Кејт Мидлтон и кралицата Летиција, женската линија на Hugo долги години плени со својата префинетост и шарм пресликани во секое едно направено парче.

 

 

Секогаш шик и одржливи, материјалите од кои се изработени линиите на брендот одбрани се многу внимателно, па оттука и неописливото чувство кога ги носиме истите.

Нивните парчиња се идеален избор за секоја пригода, па доколку сè уште не сте ја погледнале новата колекција, со сигурност тврдиме дека ќе го пронајдете вистинското веќе за следниот повод.

Одберете го омилениот од мноштвото уникатни фустани и блеснете веќе во следната посебна прилика, но уживајте во удобноста на секој ден во фармерките и стилските маички на куси ракави од брендот.

 

 

 

Секогаш прославете ги забавите во стил и одберете некои од елегантните палта и панталони за вистински елегантен стил и оставете впечаток каде и да се појавите.

Пронајдете инспирација и за летни авантури во линијата обувки на брендот кои совршено одговараат за уживање на планина или море, а комбинирани со омилениот костим за капење се токму она што го барате летово.

Уживајте во секое ваше патување низ животот со парчињата од новата женска колекција на Hugo и бидете посмели во комбинирањето од кога и да е!

Целата колекција погледнете ја на следниов линк и во продавницата на брендот во Ист Гејт Мол.

 

 
 

 

 

 

 
07.06.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.