Барај
New arrivals – новите омилени парчиња!
БЛОГ

New arrivals – новите омилени парчиња!

Во потрага сте по нови и свежи парчиња со кои ќе го збогатите вашиот изглед и ќе изгледате стилски за секоја пригода?

Погледнете ги новите парчиња од колекциите на Mango, Women’secret, Geox, Springfield и Parfois и направете си комбинации во кои ќе се чувствувате ултра тренди во новата година.

MANGO бермуди - 2.490 ден. 

Без разлика дали го негувате деловниот стил или пак потребни ви се шик парчиња за младешки изглед, нашите брендови нудат огромен стилски избор.

MANGO фустан - 3.990 ден. 

Создадени за жените што секогаш сакаат да изгледаат и да се чувствуваат добро, вашите фаворити од изобилството нови парчиња можете да си ги одберете на нашата онлајн страна и мобилната апликација која можете да ја симнете уште денеска на супер едноставен начин.

SPRINGFIELD блуза - 1.799 ден. 

Креирајте си комбинации и нарачајте ги веднаш за да го избегнете целиот метеж предизвикан од новогодишната еуфорија.

Сите нови трендови од вашите омилени брендови можете да ги погледнете на нашата онлајн страна и постојано да се информирате за свежите и тренди парчиња што девојките ширум светот ги обожаваат.

WOMEN'SECRET градник - 1.599 ден.

Сега е вистинскиот момент на вашите комбинации да им дадете нов шарм за уникатен изглед со кој ќе ја одбележите новата година.

Секако, кон крајот на старата, не заборавајте и дека е најубавото време за подароци, па одберете го омиленото парче за него или за неа од нашите колекции „Gifts for her“ и „Gifts for him“, а подгответе се и за најблескавата ноќ со некое од нашите парчиња од колекцијата „Party Look“.


Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:
                        

.

25.12.2019.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.