Барај
Розови парчиња за „Барби“ изглед цело лето!
БЛОГ

Розови парчиња за „Барби“ изглед цело лето!

 

Веројатно и не постои девојка на светот која во било кој период од животот не обожавала розова боја и имала барем едно парче во истата.

 

 

Ова лето, за топлите денови да бидат уште поубави, модните трендови донесоа мноштво парчиња токму во оваа боја, совршено навреме за на плажа.

Веќе подолго време уживаме во целосно розовите комбинации на познатите девојки, а доколку не сте од нивното друштво, тогаш комбинирајте ленена розова кошула со џинс и бидете девојката што сите ќе ја забележат.

 

 

Не двоумете се и купете го костимот за капење во розова нијанса кој надополнет со шик наметката што толку ви се допадна ќе биде полн погодок за летно уживање покрај вода.

Токму розовата боја со себе секогаш носи позитивни вибрации и не поттикнува да уживаме во експериментирањето со безброј комбинации.

Како и секоја топла сезона, така и оваа, нашите брендови во своите колекции вметнаа многу од трендовите, а меѓу нив дефинитивно и шик модели во оваа нијанса.

 

 

 

Посетете ги и одберете од стилските костими за капење, од неодоливите наметки, фустаните во кои секаде ќе оставите впечаток, кошулите за важниот состанок и што уште не.

Денеска, ние ви предлагаме некои од највпечатливите парчиња во розова нијанса, а ваше е само да ги одберете фаворитите.

 

 
 

 

 

 

 
22.06.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.