Барај
Сите парчиња што ги обожававте на сезонско намалување во Fashion Group!
БЛОГ

Сите парчиња што ги обожававте на сезонско намалување во Fashion Group!

 

Откако ги направивме сите супер планови за тоа како ќе го поминеме ова лето, време е да ги составиме и комбинациите што ќе остават печат на нашите фотографии.

 

 

Во пресрет на пристигнувањето на новите есенски колекции на нашите брендови, сега е совршено време да си ги набавиме сите парчиња што толку ги посакувавме по цени како никогаш досега.

Сезонското намалување овојпат се фокусира на сите клучни трендови за шик лето, но прави и добра подготовка за сите стилски есенски денови кои допрва доаѓаат.

 

 

Во неодоливо добрата понуда на брендовите на Fashion Group овојпат се истакнуваат некои од култните парчиња како кул Timberland маички и обувки, шармантни Mango фустани, впечатливи Guess чанти, лежерни Springfield модели, удобни Geox чевли, врвни Superdry дуксери и што уште не.

Токму овие намалувања се вистинско време да ја разгледате вашата гардероба и да ја надополните со сето она што ви недостасува само сега, по неодоливо ниски цени.

 

 

 

Најдобрите парчиња што можете да ги пронајдете на сезонското намалување се вистински класици, нешто во што секогаш вреди да се инвестира и нешто со што никогаш нема да погрешите.

Нешто што не смеете да го пропуштите е и намалувањето на колекцијата пролет-лето во продавниците и онлајн на Bitsiani и Dan John каде секогаш се спремаме за убавите прилики пред нас. Кога сме кај убавите прилики, задолжително погледнете ја и понудата на омилениот бренд на сите стилски момци, Boss, каде овие денови ги купуваме сите парчиња на кои секогаш им се враќавме на намалување од -35%.

Секако, за уште поголемо уживање и шопинг дури и во движење, сите понуди и многу повеќе се достапни и онлајн, па доколку сè уште не сте ги погледнале, паузата од работа е совршен момент за тоа!

 

 
 

 

 

 

 
14.07.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.