Барај
Се враќаме на работа во супер шик комбинации!
БЛОГ

Се враќаме на работа во супер шик комбинации!

 

 

Сакале или не, мора да признаеме дека на летото му се ближи крајот, а тоа секогаш значи подготовка на супер шик комбинации во кои ќе ја дочекаме есента.

 

 

Иако уживавме во секој еден топол ден во најубавите фустани и сандали, сега е време за трендовите на новата сезона, омилените фармерки, палта, фустани со долги ракави, затворени чевли и што уште не.

 

 

Враќањето во канцеларија после годишните одмори секогаш е предизвик од многу причини, но со добро подготвени комбинации, тоа секогаш може да изгледа ултра лесно.

Во продавниците на нашите брендови и онлајн веќе пристигнаа дел од новите колекции кои донесоа неодоливи модели во уште поубави бои кои едвај чекаме да ги комбинираме. 

За да ви ја олесниме потрагата овие денови, ние направивме мала селекција од она што го нудиме, а знаеме дека вие веднаш ќе ги одберете вашите фаворити.

На едно место, ги собравме сите ИТ модели за новата сезона кога се облеката и чевлите во прашање, но и модните додатоци без кои ниту една комбинација не е целосна.

Оваа есен, заблескајте во канцеларија во шик модели зад кои секогаш стоиме, инпирирани од новата сезона која секогаш со себе носи посебна магија!

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

01.09.2022.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.