Барај
Удобната долна облека повеќе не е здодевна!
БЛОГ

Удобната долна облека повеќе не е здодевна!

Да се пронајде вистинската долна облека е подеднакво важно како и да се пронајде вистинскиот чифт чевли, па поради тоа секогаш е потребно да ѝ посветите сериозно внимание.

Нема ништо поубаво од удобна долна облека во која ќе уживате во текот на целиот ден, а секако, истата треба и да е изработена од квалитетен материјал и моделот да е прекрасен.

Сето ова и многу повеќе ќе најдете во колекциите на омилениот бренд за долна облека, Women’secret, чии модели можете да ги нарачате на нашата онлајн продавница.

 

Women'secret градник - Од 1.399 ден. на 699 ден. 

Women'secret килоти - Од 499 ден. на 174 ден. 

Она што знаеме дека особено ќе ве израдува е тоа што моделите од колекцијата есен – зима можете да ги нарачате на намалување од 50 проценти, а не заборавајте ниту на колекцијата Limited Edition на која само онлајн, ќе добиете попуст од 20 проценти ексклузивно до 19 – ти јануари.

Women'secret градник - Од 1.599 ден. на 799 ден. 

Во колекциите на брендот ќе најдете голем избор на удобни и истовремено квалитетни и романтични парчиња, од кои секоја дама ќе го пронајде својот фаворит.

Само сега, по исклучително неодоливи цени можете да одберете од големиот избор на килоти, едноставни и памучни, но и романтични и секогаш секси.

Women'secret килоти - Од 799 ден. на 279 ден. 

Трендовите кај долната облека за оваа година велат дека романтичната тантела е добредојдена и во секојдневието, па одберете од шармантните модели што сезонава ги има во изобилство.

Секако, како и секоја година, така и оваа омилени на дамите се црните луксузни градници кои се соодветни за комбинирање со речиси секое парче облека. Подеднакво популарни и барани се и градниците во бела нијанса што се вистински класик во плакарот на секоја дама.

Women'secret градник - 1.599 ден. 

Купувањето долна облека е вистински мал ритуал кај дамите со кој покажуваат љубов кон себеси и своето тело, па доколку сè уште не сте ги одбрале совршените модели за вас, истото можете да го сторите уште денеска.

Сезонава удобното повеќе не значи и здодевно, со оглед на тоа што Women’secret нуди прекрасни парчиња долна облека кои истовремено се функционални и во кои ќе се чувствувате ултра лежерно во текот на целиот ден.

Women'secret градник - Од 1.199 ден. на 599 ден. 

Бременоста исто така е време кога сакаме да се чувствуваме прекрасно, можеби и повеќе од вообичаено, па не заборавајте дека токму во тие моменти треба да одберете удобна долна облека која и изгледа прекрасно.

Women'secret градник - Од 1.599 ден. на 799 ден. 

Иако празниците завршија, тоа не значи дека сега не е вистинскиот момент за подароци, па одберете и нарачајте онлајн модели од шармантната понуда на пижами, впечатливи сетови со зимски додатоци и топли прекривки.


Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:


                                      

 

17.01.2020.

Слични статии

18.
Sep.
2022.
БЛОГ
На денот на најголемиот настан во кој се вперени очите од сите страни на светот, погребот на кралицата Елизабета Втора, се потсетуваме зошто многумина ја нар...
16.
Sep.
2022.
БЛОГ
Ја отвораме новата сезона со најстилските парчиња што можете да си ги замислите, а ако на оваа прекрасна вест додадеме дека со секоја сметка добивате ваучер ...
13.
Sep.
2022.
БЛОГ
Иако секогаш омилената црвена нијанса и оваа сезона некако излезе на површина, сепак, кафените и крем бои од палетата се нешто на што едвај чекаме.