Барај
Втора серија фотографии од соработката Каролина Гочева и MANGO
Новости

Втора серија фотографии од соработката Каролина Гочева и MANGO

Во пролетта цутат најубавите цвеќиња...  А, пролетното будење го најавуваме во највпечатливата боја за сезоната. @karolinagocheva
 
Овој пат се работи за комбинација која е одлична за меѓусезонско, модерно облекување.

Фуксијата која доминира како боја е одлична за да го долови вистинското пролетно расположение кое владее деновиве. Здолниште со разигран принт и капут одличен за дневни и вечерни излегувања, а сето тоа дополнето со металик патики и ултра впечатливи обетки.

Совршена комбинација за урбан и во исто време женствен изглед.

13.08.2019.

Слични статии

13.
Aug.
2019.
Новости
Онлајн шопингот во изминатите неколку години стана толку популарен ширум светот што водејќи се по тие параметри за некое време слободно можеме да очекуваме д...
13.
Aug.
2019.
Новости
Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова лето подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени ...
13.
Aug.
2019.
Новости
Каролина во уште едно MANGO издание - романтичен и лежерен изглед, совршен за ова лето!