Барај
Софистицирано, лежерно и префинeтo! Каролина Гочева за MANGO
Новости

Софистицирано, лежерно и префинeтo! Каролина Гочева за MANGO

Каролина во уште едно MANGO издание - романтичен и лежерен изглед, совршен за ова лето!

Подгответе се и Вие за топлото лето со омилените ленени парчиња и модни додатоци од MANGO

Фотографија: Ани/Дими
Шминка и фризура: Зорица Николова
Стилист: Алмир Мили
@mango #mango #welovefashiongroup

13.08.2019.

Слични статии

13.
Aug.
2019.
Новости
Онлајн шопингот во изминатите неколку години стана толку популарен ширум светот што водејќи се по тие параметри за некое време слободно можеме да очекуваме д...
13.
Aug.
2019.
Новости
Во пролетта цутат најубавите цвеќиња...  А, пролетното будење го најавуваме во највпечатливата боја за сезоната. @karolinagocheva   Овој пат се раб...
13.
Aug.
2019.
Новости
Продолжува соработката на Mango Македонија и познатата пејачка Каролина Гочева. Ова лето подготвивме низа на нови фотографии и модни инспирации за сите жени ...