Барај
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
DAN JOHN

ЕЛЕК

Шифра на артикл: DJ000279
Isbn: I20M12-1401-SUNBLU
1.990 МКД
796 МКД
796 МКД
Заштеда: 1.194 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XXL
  XXL
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Trenutno nema komentara
1.990 МКД
796 МКД
796 МКД
Заштеда: 1.194 МКД
Извести ме за попуст
2
1