Барај
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: 00501-3267
Провери достапност
  • 3232
    3232
  • 3332
    3332
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
БРЕНДОВИ LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 94% ПАМУК 5% ПОЛИЕСТЕР 1% ЕЛАСТИН

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1212
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3346
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.645 МКД
Заштеда -50%
7.290 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
33_032
34_032
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LVA4677-0002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
36_032
32_034
31_034
33_034
30_032
32_032
36_034
30_034
34_032
34_034
31_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5547
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5465
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.689 МКД
Заштеда -62%
4.099 МКД
9.690 МКД
Големина
38_032
32_030
31_030
31_032
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1185
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
34_034
32_032
33_032
31_032
33_034
32_034
34_032
30_030
30_032
31_030
32_030
33_030
34_030
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5549
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-5573
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.866 МКД
Заштеда -55%
4.295 МКД
8.590 МКД
Големина
32_032
34_032
32_034
36_032
33_034
34_034
31_032
33_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV04511-3920
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
31_030
38_034
30_030
32_032
32_034
36_036
38_032
29_032
29_030
33_032
30_032
31_032
32_030
33_030
33_034
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1208
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.395 МКД
Заштеда -50%
6.790 МКД
Големина
29_030
29_032
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
32_036
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_032
38_034
40_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV00501-3413
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.716 МКД
Заштеда -60%
6.790 МКД
Големина
30_030
30_032
30_034
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
33_036
34_030
34_032
34_034
34_036
36_030
36_032
36_034
36_036
38_030
38_032
38_034
40_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV29507-1373
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.236 МКД
Заштеда -60%
8.090 МКД
Големина
30_030
30_032
31_030
31_032
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAS2 D55T1 COPT
2.956 МКД
Заштеда -60%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ LV28833-1212
4.045 МКД
Заштеда -50%
8.090 МКД
Големина
29_032
30_030
30_032
31_030
31_032
31_034
32_030
32_032
32_034
33_030
33_032
33_034
34_030
34_032
34_034
36_032
36_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50499014 022
4.895 МКД
Заштеда -50%
9.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ30J323860-1AA
3.695 МКД
Заштеда -50%
7.390 МКД
Големина
31_032
32_032
33_032
34_032
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAN2 D55T2 PLRY
3.196 МКД
Заштеда -60%
7.990 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BAN1 D55S1 REBS
4.074 МКД
Заштеда -40%
6.790 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GM3BA31 D5601 TEXA
2.956 МКД
Заштеда -60%
7.390 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
32_034
33_032
33_034
34_032
34_034
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ DSA03595 0ENAH 01
5.036 МКД
Заштеда -60%
12.590 МКД
Големина
33_032
34_032
36_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RM983 {727 582}010
4.295 МКД
Заштеда -50%
8.590 МКД
Големина
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ RMA972 {573566B}010
3.436 МКД
Заштеда -60%
8.590 МКД
Големина
31_030
31_032
32_030
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
36_030
36_032
38_032
40_034
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50495504 421
3.995 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
30_032
31_032
32_032
33_030
33_032
34_030
34_032
35_030
35_032
36_030
36_032
38_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50493860 035
4.645 МКД
Заштеда -50%
9.290 МКД
Големина
31_032
32_032
33_032
34_032
35_032
36_030
36_032
38_032