Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: A0775-0003
6.490 МКД
2.596 МКД
2.596 МКД
Заштеда: 3.894 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
2.596 МКД
2.596 МКД
Заштеда: 3.894 МКД
Извести ме за попуст
2
1