Барај
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: A0950-0000
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Брендови LEVI'S
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A4206-0001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.195 МКД
Заштеда -50%
10.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A0746-0000
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.290 МКД
Големина
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A4206-0002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.195 МКД
Заштеда -50%
10.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL