Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A031020GCAY-01
51.790 МКД
15.537 МКД
15.537 МКД
Заштеда: 36.253 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
51.790 МКД
15.537 МКД
15.537 МКД
Заштеда: 36.253 МКД
Извести ме за попуст
2
1