Барај
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: WS110078A-ADQ
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Брендови SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011214A-VU4
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.916 МКД
Заштеда -60%
9.790 МКД