Барај
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: WS110078A-OMG
15.490 МКД
4.647 МКД
4.647 МКД
Заштеда: 10.843 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
15.490 МКД
4.647 МКД
4.647 МКД
Заштеда: 10.843 МКД
Извести ме за попуст
2
1