Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A030050HDAF-5BS
22.290 МКД
8.916 МКД
8.916 МКД
Заштеда: 13.374 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    L
  • XL
    XL
  • XXL
    XXL
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
22.290 МКД
8.916 МКД
8.916 МКД
Заштеда: 13.374 МКД
Извести ме за попуст
2
1