Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A050070AEAI-22K
22.290 МКД
6.687 МКД
6.687 МКД
Заштеда: 15.603 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ОКЕР
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
22.290 МКД
6.687 МКД
6.687 МКД
Заштеда: 15.603 МКД
Извести ме за попуст
2
1