Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A047160GCAK-60R
28.790 МКД
11.516 МКД
11.516 МКД
Заштеда: 17.274 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XXS
    XXS
  • S
    S
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara
28.790 МКД
11.516 МКД
11.516 МКД
Заштеда: 17.274 МКД
Извести ме за попуст
2
1