Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DAN JOHN

ЈАКНА

Шифра на артикл: DJ000217
Isbn: I20B66-1760-TARFANGO
2.916 МКД
7.290 МКД
2.187 МКД
Заштеда: 5.103 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY

Производите се достапни само онлајн

Последно парче
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 56
  56
( Одреди величина )
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Пол МАШКИ
БРЕНДОВИ DAN JOHN
Боја КРЕМ
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000613
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.647 МКД
Заштеда -70%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000217
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.187 МКД
Заштеда -70%
7.290 МКД
Големина
46
48
50
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000612
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.397 МКД
Заштеда -70%
7.990 МКД

Слични производи

2.916 МКД
7.290 МКД
2.187 МКД
Заштеда: 5.103 МКД
Извести ме за попуст
2
1