Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
PARFOIS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 192316_BN
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
БРЕНДОВИ PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА DG23WWED36-5053
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57097711-30
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ SS174682-6667
5.245 МКД
Заштеда -50%
10.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57087708-99
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57087708-02
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА HB50508816 027
7.495 МКД
Заштеда -50%
14.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7804 {84740}435
8.345 МКД
Заштеда -50%
16.690 МКД
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57068266-94
1.495 МКД
Заштеда -50%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57095973-99
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
XS
L
XL